Witaj na naszej stronie! ;-)
 
0 zł / 0 produkty
  • Brak produktów w koszyku.
0

Regulamin

Sklep internetowy marshmallow znajdujący się pod adresem www.marshmallow.pl prowadzony jest przez firmę MM Creative mającą siedzibę pod adresem: ul. Podleśna 9, 05-500 Piaseczno, NIP: 1231090274 Działalność wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzona przez Ministra Gospodarki.

ZASADY OGÓLNE:

1. Regulamin zawiera warunki korzystania ze sklepu internetowego www.marshmallow.pl/sklep

2. Kupujący ma obowiązek zapoznania się z regulaminem. Złożenie zamówienia w sklepie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

3. Zamówienia towarów w sklepie realizowane są tylko drogą elektroniczną. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 w dni tygodniu.

4.  Dane osobowe klientów sklepu www.marshmallow.pl są chronione ustawą z 29 sierpnia 1997 (Dz. U 1997 nr 133 po.833) o ochronie danych osobowych.

FORMY PŁATNOŚCI:

5. Akceptowaną formą płatności jest: płatność on-line przez portal transferuj.pl, przelew bankowy bądź pocztowy na poniższy rachunek sklepu www.marshmallow.pl

Idea Bank

11 1950 0001 2006 5642 4927 0001

MM Creative

ul. Podleśna 9, 05-500 Piaseczno

W tytule przelewu prosimy o podanie nr zamówienia oraz imię i nazwisko.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

6. Zamówione przez Klienta produkty zostają odłożone na okres 5 dni. Jeżeli w ciągu tego czasu na konto właściciela sklepu nie wpłynie przelew od Kupującego, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

7. Zamówienie jest realizowane po wpłynięciu płatności na konto od kupującego. Właściciel sklepu zastrzega sobie maksymalnie do 20 dni roboczych do momentu nadania zamówionych towarów.

WYSYŁKA:

8. Podstawą realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza oraz podanie prawdziwych danych osobowych.

9. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem kuriera K-EX.

10. Opłata za przesyłkę wynosi jednorazowo 15 PLN bez względu na ilość zamówionych rzeczy.

CENY:

11. Podane na stronie ceny są cenami ostatecznymi produktów. Wszystkie ceny podane są w PLN i są cenami brutto. Przed ostatecznym zatwierdzeniem kupna doliczany jest koszt nadania przesyłki.

ZWROTY/ODSTĄPIENIE OD UMOWY:

12. Informujemy, że Klientom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. Klient może zrezygnować bez podania przyczyny z zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

13. Zwracany towar nie może mieć śladów używania, ani innych uszkodzeń.

14. Chcąc dokonać zwrotu rzeczy zakupionej w sklepie www.marshmallow.pl należy wypełnić Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (plik doc / plik pdf), wydrukować i odesłać do siedziby firmy wraz z produktem i oryginałem paragonu/faktury lub wysłać wskazane dokumenty za pomocą wiadomości e-mail na adres kontakt@marshmallow.pl.

15. Równowartość zwróconego towaru Klient otrzyma w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy. Zwrot ceny dokonywany jest przelewem na rachunek bankowy. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi Zwracający.

16. W przypadku zwrotu towaru kupujący otrzymuje zwrot ceny za jaką nabył towar wraz z kosztami przesyłki. Koszt odesłania towaru do sprzedawcy ponosi klient.

17. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.

REKLAMACJE:

18. Jeśli otrzymany towar będzie posiadał ukryte wady lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy prosimy o kontakt na adres e-mail kontakt@marshmallow.pl najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki (w wiadomości prosimy o opisanie wady produktu).

19. Reklamacja nie obejmuje przypadkowych lub celowych uszkodzeń mechanicznych, ani uszkodzeń wynikających z niewłaściwego użytkowania.

20. Reklamowany towar powinien być czysty, inaczej reklamacja może zostać nieprzyjęta.

21. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu, będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności osoby doręczającej protokołu reklamacyjnego w momencie odbioru przesyłki.

22. W celu ułatwienia procedury reklamacji towaru Klient może skorzystać z formularza reklamacyjnego udostępnianego przez Sprzedawcę (plik doc / plik pdf).

23. Zwrot pieniędzy dokonywany jest przelewem na rachunek bankowy (podany drogą mailową na skrzynkę kontakt@marshmallow.pl).

24. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

25. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.

PRAWA AUTORSKIE:

26. Logo marshmallow i wszelkie użyte wzory na stronie www.marshmallow.pl są własnością sklepu internetowego. Wszelkie prawa autorskie osobiste i majątkowe do elementów sklepu są zastrzeżone.

27. Wszystkie dane, opisy i zdjęcia prezentowane w sklepie nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane i używane do celów handlowych czy prezentacji na innych stronach internetowych, bez zgody właściciela sklepu www.marshmallow.pl

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

28. W sprawach niewymienionych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego.

 

Facebook